HİZMETLERİMİZ

Prometan olarak gaz kaçak tarama hizmetini; gaz dağıtım hatlarında ve endüstriyel kuruluşlarda periyodik olarak yapmaktayız. Ancak talebe göre, durum tespiti amacıyla tek seferlik çalışmalar için de hizmet vermekteyiz.

Genelde şehir hatları ve Organize Sanayi Bölgelerine ilişkin çalışmalarda; yer altından geçen doğalgaz hatlarını Prometan bünyesindeki optik tip araç doğalgaz kaçak algılama dedektörleri ile bölgenizdeki hem servis kutuları hem de yol hatlarını saatler içinde tarayıp, inanılmaz hassasiyette raporlayabilmekteyiz.

Endüstriyel kuruluşlar ise lazer optik ölçüm cihazını satın almak yerine çoğunlukla hizmet alımını tercih etmektedirler.

“Kaçak Tarama Hizmeti” olarak adlandırdığımız bu çalışma ile, tesisteki tüm hatlar ve bağlantı noktaları (flanş, vana, manometre bağlantısı ek bağlantılar vs.) teknik ekibimiz tarafından taranıp kaçak noktaları anlık olarak tespit edilmekte, tespit edilen kaçak noktaları etiketlenmekte ve bu noktaları adresleyen bir rapor hazırlanıp sunulmaktadır.

Bir bakım teknisyeninin sadece ulaşabileceği noktalarda dahi, geleneksel yöntemlerle aylarca sürebilecek çalışma, ulaşılması güç noktalarda dahi eksiksiz şekilde ölçülerek, işletmenin büyüklüğüne göre saatler içinde tamamlanmaktadır.

Ödüllü ve patentli teknolojisi sayesinde, RMLD lazer esaslı metan tespit gaz detektörü ile tüm kaçakları anında ve mesafe sınırı olmaksızın ölçerek işletmelerinizdeki tüm doğalgaz kaçaklarını büyük hassasiyetle tespit edebiliyoruz.

× Hemen iletişime geçin !